Zkuste i vy gelový vibrátor Toy4Fun4

Toy4Fun4 představuje kvalitní gelový vibrátor. Jeho délka je 21,5 cm. Minimální průměr tohoto robertku činí 3 cm, maximální 4,5 cm. Toy4Fun4 je napájený 2 x AA bateriemi. Má pěknou fialovou barvu.

Erotické hrátky s gelovým vibrátorem Toy4Fun4

Vibrátory jsou mými oblíbenými erotickými hračkami a mám s nimi četné zkušenosti. I přesto, že mám své oblíbené „kousky“, ráda poznávám nové robertky, které porovnávám s těmi stávajícími. Když jsem poznalagelový vibrátor Toy4Fun4, rychle se zařadil do mé sbírky oblíbených vibrátorů.

V čem mě nadchnul? Mám ráda takové erotické hračky, které kromě toho, že uspokojí můj sexuální chtíč, se mi líbí i vzhledově. To Toy4Fun4 splňuje. Líbí se mi také věrné znázornění mužského penisu. Myslím, že většině ženám bude vyhovovat i rozměrově, mě tedy vyhovuje určitě.

Vyzkoušela jsem tento vibrátor a mé očekávání nezklamal. Vibrace příjemně projížděli mým tělem a já je musela každou chvíli vypínat, abych oddálila slastný okamžik orgasmu. A když už konečně orgasmus přišel…Byl…prostě výjimečný. K tomu hodně přispěl i gelový materiál, který je velmi příjemný na dotyk. Celkově mám gelové vibrátory v oblibě.

Vibrátor je hračka k uspokojení ženy, ale kdo řekl, že se jím žena musí uspokojovat sama? Proto jsem ho také před partnerem vytasila během sexuálních hrátek. Jsme zvyklí si během předehry hrát s různými erotickými pomůckami, takže ho to ani nepřekvapilo. Vibrátor Toy4Fun4 rozhodně k sexuální předehře doporučuji. Ženy budou více drážděné a muže bude těšit vytrhnutí z „postelového“ stereotypu.

Na trhu najdete nejrůznější vibrátory lišících se velikostí, tvarem, materiálem, ale i cenou. Chcete-li kvalitní vibrátor za příznivou cenu, sáhněte po gelovém vibrátoru Toy4Fun4.

Klady:

– příznivá cena
– kvalitní zpracování
– silné vibrace

Zápory:

– nenalezeny