Zini Roae

Vibrátor Zini Roae je ztotožnění high-tech technologie, funkčnosti a luxusu. Barva: černá kombinovaná s luxusní zlatou . Nádherný, smyslný design – vibrátor Zini Roae představuje nejpokrokovější ženskou pomůcku s velkou dávkou romantiky.

Potěšení Vibrátor Roae má vhodnou a velmi efektivní velikost. Dokonalé parametry pro nováčky i pokročilé uživatele. Po analýze průměrných parametrů ženského těla, ZINI zjistila, že tím pravým je úhel 23,5 stupně pro maximální penetraci. ZINI produkty byly pečlivě navrženy na stimulaci různých erotogenních zón; bod G, vaginální kanál, pysky i klitoris.

Design ZINI spolupracuje se světovými designéry. ZINI je magie, vyplnění ultimátní lásky, jako kouzelná lampa od samotného Aladina.

Interface ZINI Roae se jednoduše ovládá prostřednictvím pouze 3 tlačítek. 1. zvýšení úrovně vibrací / přepnutí na další vibrační režim 2. změna rychlosti, intenzity vibrace 3.snížení úrovně vibrací / přepnutí na předchozí vibrační režim Uživatel může pohodlně kontrolovat přístroj a provádět různé funkce:

turbo up, random mode, travel lock apod. LED indikátor umožňuje erotické pomůcce Zini Roae být vždy k dispozici i po setmění. A nebojte se vypadnutí: Zini Roae perfektně sedí v každé ruce! Dodávané v exkluzivním, atraktivním dárkovém balení, které pouze umocňuje luxusní dojem a potěší každé oko. Součástí sady je i saténové kapsa pro bezpečné uschování.

Informace o produktu: – materiál: PC – ABS, lékařský, zdravotně bezpečný nezávadný silikon – 5 volitelných stupňů intenzity, 10 pulzačních režimů – rozměry: 195 x 32 x 35 mm – hmotnost: 250 gramů – baterie: zabudovaná, Li-lon – doba nabíjení: standardně 4 hodiny, napětí 100 ~ 240V – frekvence: 50 – 60 Hz – max. hlučnost: <49dB – nabíječka je součástí balení

Poznámka: vibrátor se dodává v cestovním režimu a musí se následně odemknout. Jak provést tuto operaci je uvedeno v dodané příručce. Zini Roae je nový revoluční vibrátor s duální stimulací. Patří mezi erotické pomůcky s nejkrásnějším designem na trhu. Přináší stimulaci jak bodu G tak i klitorisu zároveň.

Má 2 silné, oddělené motorky, které jsou napájeny dobíjecí baterií zabudovanou přímo v těle přístroje. Roae poskytuje až 4 hodiny chodu na jedno plné nabití v délce zhruba 2 hodin. I když je přístroj na samém technologickém špici, dá se říci, že i při používání tohoto vibrátoru se vyskytuje tzv. křivka učení.

Je spíše určen pro sólo hry, to však neznamená, že páry jsou z erotické zábavy vyloučeny. Není plně vodotěsný, jen vůči tekoucí vodě, lépe je tak držet ho v ložnici. Zini Roae vibrátor je vyroben ze silikonu první třídy a pevného plastu ABS, což znamená, že i tento produkt je 100% zdravotně nezávadný a plně bezpečný.

Neobsahuje samozřejmě ani ftaláty ani latex. Je bez obsahu pórů, snadno se tak čistí a sterilizuje. Jelikož nemá póry, neabsorbuje ani bakterie z prostředí. Vibrátor je také hypo-alergenní, bez zápachu.Má ladné tvary, silikon je hladký na dotek, velmi příjemný s finišem matné barvy. Rukojeť je vyrobena z plastu a má tvar písmene U.

Celkově má Roae dost futuristický vzhled. Na trhu je dostupný ve 4 různých barevných kombinacích.V sexshopu můžete najít jednu z kombinaci černé, zlaté tmavě fialové a růžové. Tyto barvy patří dlouhodobě mezi nejpopulárnější.

 

вибратор-roae-

Nejvýraznějším elementem je dlouhá stylová rukojeť tvarovaná na konci tak, aby přinášela i uspokojení pramenící ze stimulace klitorisu. Na konci je také šikovně umístěný otvor pro umístění nabíječky. Ovládání Zini Roae skládá z 3 tlačítek, které jsou rovněž umístěny na vnější straně rukojeti.

Tato erotická pomůcka vypadá úžasně a také pocity při penetrace jsou skvělé. Futuristický design slibuje hodně a každý kousek doslova křičí luxusem … Luxusní vibrátory jsou většinou drahé, tento je však stále cenově dostupný.

Pomůcka je celkově dost velká, mohou se tak najít ženy, pro které nebude funkce stimulace dostupná – po zasunutí prostě není prostor na stimulaci klitorisu. Toto může být nedostatek, pokud by byla koncová část alespoň mírně flexibilní a ohebná, tak by to byl totální zabiják :-).

Nicméně je to jako při podobném produktu od konkurence – vibrátor Lelo Ina je něco podobné – jedna velikost nemusí vyhovovat úplně každému. Navzdory uvedené nevýhodě musím zmínit, že motorky uvnitř jsou opravdu silné. Plus zabudovaná nabíjecí baterie s krátkou dobou dobíjení.

Přesto má dost energie na tento výkon. Všechny funkce, a že jich není málo, se ovládají 3 tlačítky (-, 0, +) a podsvícení ve formě LED má vydává několik barev, v závislosti na činnosti. Nakolik je funkcí více, chvilku potrvá, než si je projdete, otestujete a vyzkoušíte. Naštěstí výrobce dodává docela dobrou příručku, kde najdete přesný rozpis jak si při Zini Roae nastavit vibrace a intenzity.

Vibrátor lze také uzamknout pro potřeby přenosu a cestování, zabrání se tak náhodné aktivaci.Naneštěstí nemá funkci okamžitého vypnutí. Pro někoho to může být opět nevýhodou, jinému to vadit nemusí. Má 10 silných, různých kombinací a vzorů, jakož i přímých vibrací (plus 5 stupňů intenzity).

Není to taková síla jako při známé masážní hlavici Hitachi ale na tento druh pomůcky je to opravdu velmi dobrý výkon. Nejvíce se mi líbil vzor sestávající ze silných pulzací které se přepínají mezi motorky. Všechny vibrační nastavení se také velmi dobře přenášejí po celé pomůcce až do koncových míst.

Chod je opravdu velmi tichý, při nejslabším stupni vibrací připomíná vibrování mobilního telefonu a není slyšet přes zavřené dveře. Naopak při nejsilnější intenzitě si myslím, že ji bude přes zavřené dveře slyšet. Budete v tom případě potřebovat nějaký zvuk na pozadí, jako například TV nebo nějaké to audio.

Před samotným použitím Zini Roae je třeba si najít čas na nabití, což trvá přibližně 2 hodiny.Následně bude podávat slušný výkon až 4 hodiny. Je důležité dodržovat nabíjecí čas, aby nedošlo k poškození baterie. Zároveň pamatujte, že zakončení pro umístění nabíječky není vodotěsné, dejte si proto pozor aby byl vstup před zasunutím kabelu čistý a suchý.

Rovněž se držte při použití mimo vodu. Pro ​​čištění postačí stará dobrá teplá voda s mýdlem nebo Váš oblíbený čistič na erotické hračky, pokud jej používáte. Určitě nepoužívejte horkou vodu. Zároveň při použití gelu vybírejte pouze ty gely na základě vody, ne silikonové. Silikonový povrch a silikonové oleje a gely nejdou dohromady.

Roae se dodává v pěkném balení, které zároveň může sloužit i na odkládání po použití.Nebo můžete použít i přiložené kapsa, pokud nemáte místo na odkládání dalších krabic v domácnosti. Balení někomu může připadat fádní, osobně se mi zdá elegantní a takříkajíc tak akorát.

Roae vibrátor je umístěn v tmavé krabici s tenkými avšak pevnými stěnami. Vyvolává také pocit, že obsah není levný. Pokud se chystáte vibrátor darovat, stačí už jen použít dárkový papír a do něj krabičku uložit. Stejně jako pomůcka samotná, tak i balení srší luxusem. Víko drží na místě použitím magnetu.

Vzhled balení je zároveň minimalistický a trendy. Po otevření vidno vibrátor pod plastovým obalem, který je průsvitný. Pod ním je nabíječka, kapsa, manuál s instrukcemi v 6 jazycích. Nikdo, ani obdarovaný nezná, že jde o erotickou pomůcku. Co víc dodat? Zini připravilo pěkný kousek a nedokážu si představit ženu, které by se Roae nelíbil. Luxus vždy příjemně překvapí.