Vzrušivé hrátky s vibrátorem Pearl Shine 11

Pearl Shine 11 představuje elegantní a okouzlující vibrátor, který maximálně napodobuje mužské přirození. Má po celé své délce mnoho jemných žilek, které zintenzivňují prožitek. Předností vibrátoru je velmi tichý vibrační režim. Funguje na 2xAA baterie. Je vyrobený z tvrzeného gelu. Jeho délka je 18,5 cm. Minimální průměr činí 2,5 cm a maximální průměr je 4 cm. Pearl Shine 11 je voděodolný a má pěknou fialovou barvu.

Erotické hrátky s Pearl Shine 11

Vibrátorů je na trhu velké množství a mnoho už jsem jich také vyzkoušela. Robertek Pearl Shine 11 mi padl do oka svou přitažlivou fialovou barvou, ale hlavně mě zaujal zpracováním podobným mužskému údu, a to včetně četných žilek, které slibovaly mnoho vzrušujících chvil.

Těšila jsem se na příjemné chvilky plné erotického napětí a Pearl Shine nezklamal. Nejdříve jsem měla vypnuté vibrace a jen jsem vibrátor pomalu zasunovala do vagíny a poté vysunovala. Dělala jsem to velmi pomalu, abych si vychutnala každou žilku, která je na vibrátoru vyznačená. Bylo to velmi intenzivní a vzrušující a…Zkrátka byla jsem v sedmém nebi. Poté jsem zapnula vibrace, a to už se nedalo vydržet. Během chvilky jsem sezmítala ve slastném orgasmu.

Vibrátor Pearl Shine 11 mě natolik nadchl, že jsem se rozhodla ho zapojit i do naší milostné předehry s partnerem. Při nejbližší možné příležitosti jsem ho vytáhla ze šuplíčku a nechala jsem se příjemně dráždit vibrátorem, tentokrát však rukou svého přítele. Stačila jen chvilka, abych byla dokonale připravená na pohlavní styk. Vibrátor Pearl Shine 11 je vhodný pro všechny ženy, které si chtějí užít více vzrušení a které jsou založené spíše vaginálně.

Dopřávejte si rozkoš s erotickými pomůckami. Pearl Shine 11 bude vhodným pomocníkem při autoerotice, ale oceníte ho i při sexuálních hrátkách s partnerem.

Klady:

– výrazné žilkování
– přívětivá cena
– voděodolnost

Zápory:

– nenalezeny