Vibrátor s dráždidly klitorisu – uspokojení 2v1

Vibrátor s dráždidly klitorisu je vhodný pro vaginální i klitoriální uspokojování. Robertek je vyrobený z gelu a jeho délka je 21,5 cm. Jeho minimální průměr je 4 cm, maximální 5 cm. Je napájený 2 x AA bateriemi, nenívoděodolný a dostanete ho od nás v růžovo-červené barvě.

Erotické hrátky s vibrátorem s dráždidly klitorisu

Jsem spíše klitoriálně založená žena, i když orgasmu někdy dosáhnu i vaginálně. Ovšem pokud spojím klitoriální a vaginální dráždění, je orgasmus zaručený a takový…No, zkrátka rozhodně stojí za to. Proto když jsem slyšela o vibrátoru s dráždidly klitorisu, byla jsem nadšená. Ten by mohl splňovat vše, co pro svůj maximální orgasmus potřebuji.

Tohoto růžovo-červeného „fešáka“ jsem se rozhodla hned vyzkoušet. Začala jsem si nejdříve dráždit klitoris, a když jsem dostatečně zvlhla, postupně jsem zajíždět vibrátorem do vagíny. Nejdříve velmi pomalu a postupně jsem zrychlovala. Spojení obojího dráždění bylo velmi intenzivní. Už po chvilce jsem cítila, že se orgasmus blíží a musela jsem přestávat, abych „neexplodovala“ příliš rychle.

Měla jsem dostatek času a hodlala jsem si svou novou hračku dokonale užít, takže jsem okamžik orgasmu neustále posunovala. Ovšem i tak jsem ho dosáhla velmi brzy. Vzrušení bylo příliš velké, než abych mu odolávala příliš dlouho.

Tato erotická pomůcka neplní pouze svou funkci během autoerotických hrátek, ale také je vhodným zpestřením erotické předehry s partnerem. Dokonale oživujte sex a všichni jistě dobře víme, že v této oblasti není dobré spadávat do stereotypuVibrátor s dráždily klitorisu vás z něj zaručeně vytrhne.

Máte rádi vaginální i klitoriální dráždění? Zkuste tento vibrátor s dráždidly klitorisu a jistě i vy poznáte mnoho erotických chvilek plných vzrušení a bouřlivých orgasmů.

Klady:

– účinek 2v1
– měkký gel
– nízká cena

Zápory:

– nenalezeny