Vibrační vajíčko B-Swish Bnaughty deluxe – pro dráždivé hrátky

B-Swish Bnaughty deluxe představuje vibrační vajíčko o délce 5 cm. Jeho průměr činí 2,2 cm. Dostanete ho v černo-stříbrné barvě. Napájení zajišťují dvě AAA baterie, které vydrží až 3 hodiny. Vibrace mají tichý chod a můžete si vybrat ze sedmi jejich funkcí. Je vyrobené z ABS plastu. Vajíčko je určené na dráždění klitorisu a je voděodolné

Erotické hrátky s B-Swish Bnaughty deluxe

Rozhodla jsem si pořídit novou erotickou pomůcku. Jen jsem stále ještě přemýšlela jakou. Chtěla jsem něco jiného než klasický vibrátor. Do oka mě padlo toto černo-stříbrné vajíčko. Proč ne. Erotická pomůcka nemusí mít nutně tvar penisu a vzhledem k tomu, že jsem spíše klitoriální, slibovala tato hračička pro mě mnohem větší zážitky, než které bych zažila s vibrátorem.

Už když jsem vibrační vajíčko vzala poprvé do ruky, tušila jsem, že tato pomůcka mě určitě nezklame. Na první pohled, ale i omak získala ode mě získala plný počet bodu. Její sametový povrch a luxusní vzhled si opravdu zaslouží ocenění. Hned, jak jsem si vyšetřila chvilku jen pro sebe, rozhodla jsem se vibrační vajíčko řady Deluxe vyzkoušet.

Po zapnutí jsem musela uznat, že vibrace skutečně vynikají svou tichostí. Měla jsem na sebe dost času, takže jsem si dlouhou dobu hrála s funkcemi vibrací a mohla jsem si v klidu hledat takovou, která se mi bude nejvícelíbit. Baterka vydrží ve vibračním vajíčku 3 hodiny, takže jsem měla času dost.

Nastavovala jsem si nejdříve jemné vibrace, postupně jsme přidávala větší a větší a když už jsem byla jen kousíček od orgasmu, tak jsem je opět ubírala. Bylo to tak vzrušující a dráždivé. Na konci jsem si vychutnala bouřlivý orgasmu, který jsem už dlouho nezažila. Už v tu chvíli jsem věděla, že tento zážitek brzy zopakuji.

Udělejte si čas samy pro sebe a pro vaše autoerotické hrátky. Vibrační vajíčko B-Swish Bnaughty deluxe se vám jistě zalíbí, především jste-li spíše klitoriálním typem ženy.

Klady:

– kvalitní provedení
– výdrž baterií

Zápory:

– nenalezeny