Vibrační nafukovací kolík – přímo pro váš zadeček

Tento vibrační nafukovací kolík má černou barvu. Jeho délka je 11 cm a po nafouknutí má 14 cm. Minimální průměr činí 3,5 cm, po nafouknutí průměr dosahuje až 7 cm. Vibrační nafukovací kolík je vyrobený z kvalitního latexu a k napájení potřebuje 2xAA baterie. Strojek není voděodolný.

Erotické hrátky s vibračním nafukovacím kolíkem

Vibrační nafukovací kolík – black je tu pro všechny, kteří mají rádi anální hrátky. Hračka se mi dostala do ruky před časem a viděla jsem v ní optimálního pomocníka pro přípravu na anální sexErotické hrátky s tímto vibračním nafukovacím kolíkem jsou velmi příjemné a s partnerem jsme ho začali pravidelně používat. Po jemné předehře prsty přijde na řadu právě tato oblíbená pomůcka. Už na první omak je mi příjemná.

Latex je velmi kvalitní materiál, který ještě více umocňuje mou rozkoš. Přítel postupně zasouvá nafukovací kolík a poté přifukuje postupně podle toho, jak se uvolňuji. A když navíc k tomu zapne vibrace, jsem na vrcholu blaha. Cítím příjemný pocit plnosti v konečníku a vibrace tomu dodávají na intenzitě. Baví mě i postupné střídání velikosti tohoto nafukovacího kolíku. Cítím, jak se mi příjemně roztahuje v řitním otvoru a naplňuje mě. Poté následuje pocit uvolnění. Takhle vydržím být drážděna opravdu dlouho.

Vibrační nafukovací kolík mě dokonale připraví na anální styk. Ovšem tuto sexuální pomůcku nemusíte nutně používat jako předehru před análním stykem. Já osobně si s ní hraji i v případě, že jsem sama. Když mám chuť na anální hrátky a nemám po ruce svého partnera, ráda využívám vibrační nafukovací kolík jako pomocníka při svých autoerotických praktikách. Zároveň si ještě u toho stimuluji klitoris (buď prsty nebo další hračičkou) a orgasmus je pak dokonalý. Užívejte si i vy více erotických análních hrátek s tímto vibračním nafukovacím kolíkem. Nejenže si sami můžete určovat jeho velikost, ale jeho příjemné vibrace vás vystřelí do náruče maximální rozkoše.

Klady:

– latexový materiál – velký rozsah nafouknutí – vibrace

Zápory:

– není voděodolný