Uuto Hurricane Stroker

Popis produktu:

Moderní masturbátor pro muže, založený na nejmodernějších poznatcích a technologii. Vytvořený spoloťnosťou Uuto sídlící v Hongkongu. Produkt podobný jako R-1 A10 Piston značky Rends. Je však kompaktnější, dobře padne do ruky. Hurricane Stroker nabízí 32 režimů chodu (8 módů x 4 rychlosti).

Celková délka masturbátoru Hurricane Stroker je 33 cm, max. průměr 12 cm.

Celková hmotnost masturbátoru: 1,1 kg.

HK-UTOO-font-b-Hurricane-b-font-Stroker-Masturbators-Full-Automatic-Eletrically-Thrusting-Piston-Masturbation-Sex

Masturbátor se snadno používá – jednoduše postupujte podle ilustračních obrázků. Vnitřní tunel je vyroben z materiálu TPE a má délku 145 mm, vnitřní průměr je 20 mm, je však extrémně elastický a přizpůsobí se jakékoli velikosti. Materiál se snadno čistí teplou vodou a je možné jej použít opakovaně.

Hurricane Stroker se dodává s extra vnitřní vložkou navíc i kapsou pro úschovu masturbátoru.

Produkt má na těle LED panel, který zobrazuje zvolený režim a rychlost. Stisknutím vlevo nebo vpravo se zařízení zapne. Tlačítko R slouží pro vypnutí přístroje. Stiskněte knoflík nahoru nebo dolů pro změnu rychlosti. Vlevo nebo vpravo nabízí změnu na jeden z 8 pohybových předprogramovaných vzorů.

Jelikož napájení prostřednictvím běžných baterií by nebylo dostatečně účinné, produkt je napájen přímo ze sítě. Délka elektrické šňůry je 150 cm.

Pokud to vázne…