Pořídili byste si umělou pannu?

Pánové, máte doma umělou pannu, popřípadě pořídili byste si ji? Co si myslíte o této sexuální pomůcce a jaké nafukovací panny máme dnes na trhu?

O umělých pannách

Umělá panna představuje erotickou pomůcku, která znázorňuje ženskou postavu. Erotické pomůcky v posledních letech procházejí mnohými změnami a dochází k jejich zlepšování. Především oceníte kvalitu jejich materiálu, který velmi připomíná lidskou kůži. Celkově jsou detailně propracované a některé modely mají i reálný obličej. Navíc masturbace s nimi se čím dál více podobá skutečnému pohlavnímu styku.

Umělé panny mají však své nesporné výhody. Mohou pomoci všem mužům, kteří vedou osamělý život. Navíc s umělou pannou nechytnete žádnou pohlavní nemoc, neotěhotní vám, a jak někteří muži s nadsázkou říkají „nekecají do toho“. Na druhou stranu je jasné, že živou partnerku nic nenahradí.

A jaký názor na umělé panny mají samotní muži? Někteří se jim nebrání a považují je za příjemné zpestření masturbace, jiné by do „toho“ nešli a umělou pannu by tak maximálně dali kamarádovi loučícímu se svobodou jako recesi. Proč ne. Na trhu dokonce existuje mnoho masturbátorů, které mají sloužit jako úsměvný dárek, třeba nafukovací kráva, které vám u toho bude bučet atd.

Je to rozhodnutí každého muže. Pořídili byste si vy umělou pannu?