Pánové, zkusili jste už umělou vagínu?

Na trhu stále přibývá umělých vagín. Muži se k nim staví různě. Někteří je pravidelně používají při masturbaci, jiným jejich používání přijde jaksi divné. Jaké jsou dnešní umělé vagíny?

O umělých vagínách

Mužů, kteří si pořizují umělé vagíny neboli Fleshlight, přibývá. Čím je to dáno? Je to především jejich snadnější dostupností, ale také tím, že jsou stále kvalitnější.

Dnešní umělé vagíny jsou vyráběné ze speciálního materiálu, který je velmi podobný lidské pokožce. Vyznačuje se svou jemností, hebkostí, ale také tím, že dlouho udržuje teplo. Proto se masturbace s ní už dnes skutečně velmi podobá sexu.

A jak se umělá vagína používá? Před jejím použitím ji vložíte na několik minut do teplé vody, ve které se ohřeje, a poté už můžete začít zasouvat.

Na trhu jsou různé modely a u některých si můžete volit intenzitu stahování. Po použití stačí Fleshlight opláchnout vodou a pro lepší péči posypat speciální Fleshlight pudrem nebo kukuřičným škrobem.

Existují umělé vagíny, které jsou ztvárněné velmi realisticky a mají i malé a velké stydké pysky. U některých Fleshlight se dokonce setkáte i s panenskou blánou.

Kromě umělých vagín si můžete pořídit i další masturbátory. Jsou jimi umělá ústa, umělé zadečky či umělá prsa.

Umělé vagíny jsou ideální pomůckou, když není po ruce žádná žena. Výrobky se stále zkvalitňují a čím dál více simulují skutečný sex. Zkusíte Fleshlight i vy?