Pánové, nosíte trenky nebo slipy?

Každý kluk či muž se může svobodně rozhodnout, jaké spodní prádlo zvolí. Vybrat si může slipy, trenérky či boxerky. Co je nejlepší?

Slipy versus trenky

Dříve převažovali muži, kteří nosili slipy. Byla to klasika, která po dlouhá léta přetrvávala. Dnes se však trend mění a stále více lidí dává přednost trenýrkám.

Důvodem je především pohodlnost. Trenýrky vás nikde netlačí, ani neomezují v pohybu. Díky jejich pohodlnosti je doporučují také lékaři.

Další možností, kterou mohou muži zvolit, jsou boxerky, které mají polodlouhé nohavičky. Ty jsou upnuté. Největší výhodou boxerek je, že jsou bezešvé, a tudíž muže nikde neomezují. Většinou je však větší jejich pořizovací cena. Pro slipy hraje fakt, že jsou praktické především na sport, protože je zde menší riziko úrazu a nic vám nebrání v pohybu.

A co na to ženy? Domnívat se, že je nezajímavá, co má jejich partner za spodní prádlo, je hloupost. I žena chce být přitahovaná pěkným spodním prádlem.

Slipy, trenky i boxerky jsou různé a všechny tyto druhy spodního prádla mají své „sexy“ podoby. Obecně se ženám více líbí trenky a trenkoslipy či boxerky.

Někteří muži volí do postele tanga. Ovšem ne vždy to ženy vzrušuje. Mnohým to přijde spíše divné.

Už mnohokrát zazněla mezi odborníky na módu, lékaři i samotnými pány otázka, zda jsou lepší slipy či trenýrky. Ať už je to, jak chce, konečný výběr záleží na každém muži.