Gelové Duo dráždidlo – trocha potěšení pro vaše tělo

Duo dráždidlo je určené pro vaginální i anální hrátky. Tato erotická pomůcka je dlouhá 18 centimetrů a je vyrobená z gelu. Její maximální průměr je 3 cm, minimální pak 1,5 cm. Duo dráždidlo je bez vibrací, je voděodolné a dostanete ho od nás v transparentní modré barvě.

Erotické hrátky s duo dráždidlem

Tuto úžasnou erotickou pomůcku ocení každá žena, která má ráda jak dráždění konečníku, tak klasické vaginální dráždění.

Do této skupiny patřím i já, takže jsem věděla, že s tímhle mazlíkem, který se mi dostal do ruky, si určitě prožiji hodně příjemné chvilky a horké orgasmy. Nemýlila jsem se.

Střídavé dráždění mě dovádělo do extáze, navíc příjemný gelový materiál mé prožitky ještě více zintenzivňoval. Duo dráždidlo má pro mě (a věřím, že i pro většinu žen), ty správné rozměry. Modrý pomocníček nezklame, ať už máte chuť na cokoliv.

Ovšem proč duo dráždidlo využívat jen v případě, že jsem sama a přijde na mě touha? Rádi si hrajeme s partnerem s erotickými hračkami, a tak jsem mu tohoto modrého „šmoulu“ představila. Je vynikajícím doplňkemerotické předehry. I když slovo „doplněk“ není úplně správný výraz. Je mnohem víc…

Slastné pocity, když si přítel hraje s oběma konci dráždidla a střídavě mě projíždí konečník a vagínu, jsou nepopsatelné. Jsem pak dokonale připravená na běžný vaginální styk, ale i na anální styk. Přítel neodkládá toto duo dráždidlo ani po předehře. Využíváme ho i během sexu.

Jak? Záleží na tom, jakému sexu si oddáváme. Někdy si dáváme “klasičku“ a přítel mi ještě u toho s duo dráždidlem stačí uspokojovat análek. Jindy to jen naopak. Těžko říct, který způsob uspokojování mám radši. Obojí mě vždy odstřelí do výšin nejúžasnějšího orgasmu.

Hračka je vhodná pro každou ženu, která si chce zpestřit svůj erotický život a dopřát si více rozkoše. Doveďte se k maximální rozkoši díky dvojímu dráždění…Tuto erotickou hračku si zamilujete a stane se vaším milým společníkem v ložnici.

Klady:

– příjemný gelový materiál
– dvě různá zakončení
– cena

Zápory:

– nenalezeny