Fun Toys – G-Vibe 2 Sweet Raspberry

Popis produktu: 

Nová, vylepšená verze vibrátoru G-Vibe od Fun toys. Barva: fialová. Gvibe 2 je anatomický masážní vibrátor číslo na 1 po celém světě. Jedná se o následovník, druhou generaci pro potěšení žen i mužů. Nyní poskytuje o 100% více výkonu, který dodávají 3 výkonné motorky v těle vibrátoru.

Přesto nepotřebuje k nabíjení delší dobu a spolehlivě funguje i dříve až 4 hodiny na jedno plné nabití. Použití najde u mužů, kterým poskytne dokonalou masáž prostaty.Není to jen nádherný anatomický vibrátor ale i medicínská pomůcka.

fun-toys-g-vibe-2-sweet-raspberry-001

 

Ženy si vychutnají jeho 3 motorky a 6 nových vibračních režimů, které poskytnou na počkání dokonalé vzrušení. Vibrátor je bezpečný, bez alergenů i ekologický.Potažený je samozřejmě prémiovým lékařským silikonem nejvyšší kvality.

Velmi flexibilní, zároveň i 100% vodotěsný, ne jen odolný vůči vodě jako předtím – nyní si můžete zábavu užít i ve vaně nebo ve sprše. Dodává se v několika různých barevných trendy kombinacích. Vibrátor má maximálně intuitivní, jednoduché ovládání, ergonomický design.

Prémiové složení materiálů. Bez zápachu. Pomůcka je dodávána s magnetickou nabíječkou, prvotní doba nabíjení je 2 hodiny. Rozměry: 18 cm x 3,5 cm. Součástí balení je také pytlík na úschovu. Používejte výhradně lubrikační gely na vodní bázi. Silikonové by mohly tělo vibrátoru nezvratně poškodit.