Dopřejte si větší požitek s venušinými kuličkami s nopky

Gelové venušiny kuličky s bodlinkami jsou erotickou pomůckou, které posiluje svaly v dámském přirození, ale zároveň s nimi dosáhnete snadno orgasmu. Stačí si je zavést do vagíny a poté se pohybovat (chůze, běh, cvičení, uklízení) a orgasmus na sebe nenechá dlouho čekat. Kuličky od nás dostanete v růžové barvě, jsou voděodolné a jejich průměr je 3 cm.

Erotické hrátky s gelovými kuličkami s nopy

Klasické venušiny kuličky znám a mám s nimi mnoho pěkných zážitků. Tentokrát se mi do ruky dostaly tyto netradiční gelové kuličky s bodlinkami. Mohou tyto bodlinky ještě více umocnit vzrušení, kterého jsem dosahovala běžnými gelovými kuličkami? Usoudila jsem, že na tom něco bude, a rozhodla jsem se, že tuto erotickou pomůcku brzy vyzkouším.

Její „testování“ na sebe nenechalo dlouho čekat. Krátce po jejich pořízení se naskytla chvilka, kterou jsem věnovala sama sobě. Rozhodla jsem si vzít si gelové kuličky a normálně se dál věnovat uklízecím činnostem.Aplikovala jsem kuličky a šla vysávat.

Po chvilce jsem však této činnosti zanechala, protože kuličky začali „působit“ a já nedokázala dále předstírat, že se nic neděje. Pocit to byl velmi intenzivní a vzrušující. Jen jsem se procházela po bytě a užívala jsem si každý svůj pohyb. Orgasmus přišel rychle a já jsem zůstala jen vyčerpaně sedět v křesle. Tak tohle bylo opravdu intenzivní, mnohem intenzivnější, než když jsem v sobě měla klasické venušiny kuličky.

Bylo mi jasné, že to rozhodně nebyl poslední zážitek s nimi. Mohu je vřele doporučit všem ženám, které mají rády venušiny kuličky, ale rády by zkusily něco ještě intenzivnějšího a více vzrušujícího. Objevujte svět erotiky. Erotické pomůcky jsou čím dál dokonalejší a intenzivnější je i rozkoš spojená s nimi. Gelové kuličky s nopy jsou toho jasným důkazem.

Dejte svým autoerotickým hrátkám nový rozměr s gelovými kulička s nopky.

Klady:

– přívětivá cena
– dráždivé nopky
– voděodolný gel

Zápory:

– nenalezeny