Anální sex

Jedná se erotickou praktiku, kdy se penisem, či erotickou pomůckou neproniká klasicky do ženské vagíny, ale do análního otvoru. V zadečku nejsou žádné žlázy, které by vypouštěly kluzký sekret, takže o lubrikaci se musíte postarat sami za pomoci velkého množství lubrikačního gelu. U análního sexu je důležité partnerčin zadeček uvolnit, aby bylo jednoduché se dostat přes svěrače. Ty se totiž budou bránit průniku penisu, či hračky z venku.

Tyto hrátky většinou byly praktikovány na ženách, ale v posledních letech se o anál začínají zajímat i muži. Některým mužům je příjímaný anální sex příjemný, netradiční a je jim při něm stimulována prostata. Dokonce zájem mužů o praktiku zvanou strap-on se výrazně zvětšil. Jedná se o speciální připínací penis, který si partnerka navlékne a připevní řemínky kolem rozkroku a tímto umělým penisem „ošuká“ mužskou prdelku.

Náhražkou klasického análního sexu můžou být speciální anální hračky. Jsou jimi například anální kuličky, anální dilda, či anální kolíky. Tyto pomůcky oživí vaše anální hrátky, nebo váš zadeček na ně vhodně připraví.