Anální duo dráždidlo – pozlobte trochu svůj análek

Toto anální duo dráždidlo má příjemnou fialovou transparentní barvu. Na své jedné straně má anální kuličky (1,5 cm) a druhá strana (3,5 cm) je klasickým análním dráždidlem. Sexuální pomůcka je vyrobená z gelu, je vodotěsná a její délka je 19,5 cm.

Erotické hrátky s duo dráždidlem

Máte i vy rádi anální erotické hrátky? Pak by vám ve vaší „výbavičce“ nemělo chybět anální duo dráždidlo. Tato luxusní hračička mě oslovila hned, jak jsem ji poprvé dostala do ruky. Z krabičky jsem vyndala velmi pěknou věcičku, která je příjemná na pohled i na dotek. Navíc dvojí možné uspokojení slibovalo nevšední zážitky.

S tímto gelovým análním dráždidlem si totiž vyhrajete do sytosti. Na jedné straně má anální kuličky a druhou stranu tvoří klasické anální dráždidlo. Jde o ideální kombinaci. Každému vyhovuje něco jiného. Já jsem věděla, že využiji oba konce tohoto dráždidla.

Někdy mám chuť dráždit se tak, abych cítila v konečníku příjemný pocit plnosti. To mi dopřává klasické anální dráždění. Jindy je ale velmi příjemné, když mi jednotlivé kuličky dopřávají pocit postupného naplňování a uvolňování. Přináší mě to na vrchol blaha.

Chvilky s tímto „pomocníčkem“ se staly velmi vzrušujícími a plné nečekaných a dráždivých okamžiků. Ovšem ne vždy si s duo análním dráždidlem užívám sama. Tato hračka se stala i věrným společníkem sexuálníchhrátek s partnerem. Perfektně se hodí jako předehra před análním stykem.

Ať už vám vyhovuje jakékoliv dráždění, anální duo dráždidlo vám bude k službám. My to s partnerem kombinujeme. Nejdříve si užívám s kuličkovým koncem, který nenásilně a velmi příjemnou cestou připraví konečník k análnímu sexu. Poté si ještě chvíli hrajeme s druhým koncem dráždila a pak už je můj konečník dokonale připraven k samotném análnímu styku.

A jestli si váš partner rád s vámi hraje (a to by měl), tak si toto anální duo dráždilo oblíbí i on. „Přiveďte“ si do ložnice nového pomocníka. Jeho služby si zamilujete a nebudete se jich chtít vzdát. A také nemusíte

Klady:

– příjemný materiál
– nízká cena
– dvojí zakončení

Zápory:

– nenalezeny